tel. 889 880 144 panczyscioch@wp.pl

Sprzątanie po remoncie Lublin

PAN CZYŚCIOCH ZAPRASZA

O nas Perfekcyjne sprzątanie po budowie w Lublinie i okolicach

Chyba każdy z nas nie zależnie od tego, czy mieszka w wielkim pięknym domu pod miastem, czy małym mieszkanku w centrum marzy o tym, aby coś wyremontować w swoich czterech ścianach. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś przyjdzie, ustali za nas wszelkie warunki, upora się z fachowcami, którzy zamontowali gniazdko, nie tam, gdzie trzeba, coś zburzyli lub zupełnie ignorują ustalone wcześniej terminy, no i oczywiście posprząta za nas ten potworny bałagan w domu, którzy specjaliści mają w zwyczaju zostawiać. Chcielibyśmy, by remont odbyłby się w 100% bezboleśnie dla nas, a my wrócilibyśmy do gotowego pięknie wyczyszczonego mieszkania i cieszyli się chwilą.

O ile pierwsza część planu brzmi dosyć nieprawdopodobnie, drugą bardzo łatwo jest zrealizować. Najgorsze po remoncie jest właśnie to uciążliwe sprzątanie niekończących się warstw kurzu i pyłu a może nawet (o zgrozo!) zaschniętych farb na podłodze. Wszyscy wiemy, że większość ludzi, którzy pracują i mają rodziny, często nie ma czasu na zwykłe ogarnięcie swojego domu, nie mówiąc już o kompleksowym dokładnym i na pewno co najmniej wielogodzinnym sprzątaniu, po remoncie. Sama myśl przyprawia nas o dreszcze, na szczęście jesteśmy my. Nasza firma uwolni Cię od tej nieprzyjemności, tak abyś mógł cieszyć się wysprzątanym i świeżym domem.

 

sprzątanie po remoncie Lublin

Czym dokładnie się zajmujemy?

Firma składa się z osób, które specjalizują się w sprzątaniu domów, mieszkań oraz biur. Oferujemy sprzątanie poremontowe w Lublinie o okolicach. Mamy już doświadczenie w tej pracy, więc nie musisz obawiać się powierzenia nas swojego gniazdka. Staramy się dbać o naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z szacunkiem, ponieważ zależy na państwa zaufaniu i aprobacie. Sukces zapewnia nam także wysokiej jakości sprzęt oraz środki czyszczące. Dzięki temu po naszej wizycie Twój dom będzie nie tylko lśnił, ale też pachniał czystością. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie oraz zlecić nam pracę, działamy bardzo szybko. Profesjonalnie oraz dokładnie. Warto zwrócić uwagę na to, że na rynku istnieje mnóstwo firm, które oferują szeroki wachlarz usług, ale czy profesjonalnych? Firmy te zajmują się tak naprawdę po trochę wszystkim, ale na niczym nie znają się konkretnie. Nie ważne jak bardzo jest się zdolnym, jeżeli nie poświęca się 100% uwagi temu, co się robi, nigdy nie będzie się dobrym w tym, co się robi. Nasza firma jest zorientowana na kilka podstawowych usług, na których się świetnie znamy i poświęcamy się ich realizacji w 100%.

sprzątanie po budowie Lublin

Jak wygląda sprzątanie po remoncie ? Obszar Lublin, Świdnik, Jakubice, Jastków i inne…

Jest kilka zasad, które obowiązują podczas poremontowego sprzątania. Przede wszystkim trzeba pamiętać o podstawowej zasadzie dotyczącej odpowiedniego zabezpieczenia mieszkania przed remontem, inaczej sprzątanie może wymagać dużo więcej czasu niż kilka godzin. Po pierwsze wszystkie meble trzeba przykryć folią, aby cały brud nie został na przedmiotach codziennego użytku. Dobrze by było również wyścielić podłogę gazetami, jeżeli ściany lub będą malowane. Ważne jest też, aby zamknąć pomieszczenie lub pomieszczenia, w których remont się odbywa i dokładnie uszczelnić oklejając folią budowlaną.

Przechodząc do poremontowych porządków, fundamentalną kwestią jest kolejność sprzątania. Zawsze zaczynamy od góry do dołu w przeciwnym razie może się okazać, że oczyszczania mamy dwa razy tyle, ponieważ cały brud zebrany wyżej będzie spadał na podłogę, którą będziemy zmuszeni myć kilka razy. Najpierw, więc czyścimy sufit, lampy, meble, ściany i na końcu podłogę. Niestety kurz i pył po remoncie osiada w najbardziej niedostępnych miejscach, zaczynając sprzątanie, trzeba przygotować się na to, że jedną powierzchnię możemy wycierać nawet kilka razy, aby osiągnąć pożądany efekt. Kolejną zasadą, jest odkurzanie i mycie. Zawsze najpierw odkurzamy i zmiatamy (na sucho), a dopiero później myjemy (na mokro). Jeżeli nie będziemy trzymali się tej kolejności, może okazać się, że nasza podłoga z zakurzonej i pełnej pyłu zamieniła się w błotne bajorko, a to posprzątać jest jeszcze trudniej.

Niestety takie sprzątanie to nie sielanka i oprócz całego wysiłku własnych mięśni, który trzeba w nie włożyć dla zadowalającego efektu, trzeba również zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Mnóstwo worków, pojemników oraz podstawowe rękawice ochronne to zupełna podstawa. Oprócz tego dobrze by było dysponować odpowiednimi detergentami, wiadro ze szmatą mogą nie wystarczyć, czasem nawet produkty do sprzątania dostępne w marketach o za mało i trzeba rozejrzeć się po odpowiednich hurtowniach. Dodatkowo musisz mieć, kilka rodzajów szczotek, dopasowanych do różnych powierzchni oraz odkurzacz przemysłowy to podstawa. Przerażony? Na szczęście masz nas, wynajęcie naszej firmy, pozwoli Ci wypoczywać w ulubionym miejscu i relaksować się, gdy my zrobimy wszystko za Ciebie.

 

Dlaczego warto skorzystać?

Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy solidną firmą, która doskonale zna się na swoim fachu, jesteśmy otwarci na propozycje zleceń od naszych klientów oraz staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Oprócz tego, wynajęcie nas będzie dla Ciebie mniej kosztownym wyjściem, niż zaopatrywanie się we wszystkie sprzęty konieczne do sprzątania, których pewnie i tak użyjesz tylko raz, może dwa. Jeżeli nie masz czasu na sprzątanie mieszkania lub planujesz remont i chcesz skorzystać z naszej usługi, zadzwoń, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania.  

 

Email: panczyscioch@wp.pl

Realizacja zamówień: od 08:00 do 20:00
Przyjmowanie, przenoszenie i zmiana rezerwacji: 08:00-19:00

Firma sprzątająca "PAN CZYŚCIOCH» LUBLIN

Call Now ButtonTel. 604 740 050